BabyLips İğnesiz Dudak Dolgusu Denedim

BabyLips İğnesiz Dudak Dolgusu Denedim

Helloo! Yine ilginç işler peşinde olan ben tekrardan tarzfikirler’in başındayım. Umarım bu yazıyı okurken oldukça mutlusundur ve hayatında her şey yolundadır. Ben bu hafta uzun süredir merak ettiğim iğnesiz bir dudak dolgusu uygulaması olan BabyLips işlemini denedim.

BabyLips Tamamen Ağrısız Bir İşlem Değil!

Öncelikle kendi deneyimimi anlatmak istiyorum. Acısız bir işlem olduğunu okumuş ve duymuştum fakat kişiye göre değişebilir bu durum. Ben iğneli dudak dolgusunda daha az acı hissetmiştim. BabyLips uygulamasında ben fazlasıyla acı çektim maalesef. Ama bu tarz acılar tabii ki sonucu düşününce katlanılabilir oluyor. Dudaklara işlem öncesinde anestezi kremi uygulanıyor tabii ki. İşlem 10-15 dakika gibi bir zaman aldı. Benim normalde de dudaklarım gayet normal boyutta fakat ben bir tık dolgun görüntüyü daha hoş bulduğum için 1ml yaptırdım. İşlem sonrasında görüntü olarak iğneli dolgu ile arasında hiçbir fark yoktu. İğnelide topaklanma yaşamıştım fakat BabyLips’te topaklanma yaşamadım.

BabyLips İğnesiz Dudak Dolgusu
BabyLips İğnesiz Dudak Dolgusu

İşlem sonrasında atışlardan dolayı bu kez hafif bir morluk yaşadım. Akşamına bir ağrı aşırı bir şişlik yaşamadım. İlk 2 gün aşırı sıcak ve aşırı soğuk yiyecek içeceklerden uzak durmanız gerekiyor. Fazla gülmemeniz gerekiyor. Diğer güne geçtikten sonra yapmanız gereken masajlar oluyor. Ben şişlik ve morluk için jel buz ve Arnica cool jel kullandım. Kalıcılığı yaklaşık 1 yıl kadar olabiliyor bu da biraz kişinin yapısına bağlı olarak artabilir veya kısalabilir.

Dudak Dolgusu ve Sonrası

Bir cevap yazın