Benefit Cilt Bakım Ürünlerini Deniyorum

Benefit Cilt Bakım Ürünlerini Deniyorum

Havaların soğuması ile birlikte cildim daha da hassaslaştı ve kızarıklık problemim arttı. Duş sonrası cildimin daha çok kuruduğunu hissetmeye başladım. Sephoraya gidip hissetiğim şikayetlerden biraz bahsettim ve satış danışmanı mutlaka denemem gereken iki ürün tavsiye etti. Benefit ürünlerini daha önce hiç denememiştim ve bu ürünleri kullandıktan sonra çok geç kaldığımın farkına vardım.

Benefit Weightless Moisture Nemlendirici Krem

Benefit Weightless Moisture Nemlendirici Krem
Benefit Weightless Moisture Nemlendirici Krem

Bu hafif yüz nemlendiricisi cildimin ihtiyaç duyduğu günlük nemlendirme ve güneş korumasını sağlıyor. Nemi ciltte 24 saat boyunca hapsediyor. Bu günlük nemlendirici aynı zamanda cildi SPF 15 ile cildi güneşten korur, çabuk emilir, ipeksi bir pürüzsüzlük bir görünüm bırakır.

Ürünün çok temiz ve ferah bir kokusu var. Kullanmaya başladığım andan itibaren ekstra yağlanma ya da akne problemi kesinlikle yaşamadım. Yine aynı serinin yüz yıkama köpüğünü kullandıktan sonra temiz cildime sabah akşam düzenli olarak uyguluyorum. Bence kış için aşırı hassas ve kuru ciltler için mükemmel bir nemlendirici.

Foamingly Clean Facial Wash

Benefit Foamingly Clean Facial Wash
Benefit Foamingly Clean Facial Wash

Eğer çok ağır makyajlar yapmıyorsanız yüzü tam anlamıyla temizlediğini hissedebileceğiniz bir yüz yıkama jeli. Cildim hassas olduğu için kullandıktan sonra kupkuru bir his yaratan temizleme ürünlerine kesinlikle karşıyım. Bu ürün uygulamadan sonra tertemiz ve pamuk gibi hissettiriyor. Bittikten sonra da devamını alacağım bir ürün.

Bir yanıt yazın