Çam Terebentin Nasıl Kullanılmamalı?

Çam Terebentin Nasıl Kullanılmamalı?

Selaaaaaam, yine başımdan geçen bir faciayla seninleyim. Ben yandım sen de yanma diye bu yazıyı burada paylaşıyorum. Evet, çam terebentin yağı nasıl gözlerimi yaktı oynat bakalım.

Bir daha ipek kirpik yaptırmayacağım diyordum ama yine dayanamayıp ipek kirpik yaptırdım. İki ay boyunca düzenli olarak kirpik kullandım ve yine bakımlardan sıkılıp ipek kirpiklerimi çıkarttırma kararı aldım. Ve yine ipek kirpik yaptırdığım yere gidip çıkarttırmaya çok üşendim. Hindistan cevizi yağı ile çıkartmayı denedim fakat bir kısmı döküldü bir kısmından kurtulamadım. Eve mağazasında çalışan görevlinin tavsiyesiyle bu yağı yağı satın aldım.

Gözlerim Yandı!

Daha önceden hiç çam terebentin yağı kullanmadığım için ve görevli de bilgilendirme yapmadığı için yağı direkt gözüme uyguladım. Ve gözlerim yandı, uzun bir süre kendime gelemedim. Gerçekten çok kötü bir deneyimdi. Daha sonrasında araştırma yaptım kesinlikle tek başına cilde uygulanmaması gereken bir ürünmüş. Farklı bir yağ ile karıştırılıp birlikte kullanılması daha doğruymuş.

Tatlı Badem Yağı ve Çam Terebentin Yağı

Elimde tatlı badem yağı bulunduğu için ikisini aynı ölçülerde karıştırarak gözlerime uyguladım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Hızlı Saç Uzatmak İçin Çam Terebentin

Yağın saç uzatma konusunda da çok fazla yararı olduğunu okudum ve hemen şampuanımın içine 20 damla kadar yağ damlattım ve güzelce çalkaladım. Bu şekilde kullanmaya başladığımdan beri saçlarım sprey kullanmadan kolay bir şekilde taranıyor, kepek oluşumu ve kaşıntıyı engelledi, yağlanmayı azalttı.

İpek Kirpik mi? Lifting mi?

“Çam Terebentin Nasıl Kullanılmamalı?” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Evde 3 Malzeme ile Keratin Etkisi Yaratan Maske - TarzFikirler

Bir yanıt yazın