En iyi 10 lip balm

En iyi 10 lip balm

Harika bir pazar gününden herkese merhaba. Umarım senin de günün en az benimki kadar harika geçiyordur. Yarın yeni bir haftaya çok güzel bir başlangıç yapmanı diliyorum ve konuma geçiyorum. Bu sabah kurumuş dudaklarımı nemlendirirken aklıma neden en sevdiğim lip balm favorilerimi yazmıyorum dedim ve hemen sizler için bu ürünleri bir arada topladım. Umarım keyif alırsın, iyi pazarlar.

1-Bioderma – Atoderm Lip Balm

Bioderma - Atoderm Lip balm

Aşırı kuru ve hassas dudakları olanlar için koruyucu ve nemlendirici bakım sağlayan bir lip balm. Dudaklardaki nemsizliği gidermeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Shea yağı ve vazelin sayesinde dudakları hem besliyor hem de onarıyor. Bu ürünü doktor tavsiyesi ile satın aldım.

2-Nyx – Bare with me lip conditioner

En iyi 10 lip balm

Çantandan hiç ayırmayacağın bir nemlendirici ile tanış! Bare With Me Lip Conditioner kenevir tohumu yağı içeren vegan formülü ile dudaklarına bakım yaparken aynı zamanda şeffaf bir parlaklık verir. Bare With Me Lip Conditioner tamamen vegan formüle sahip. Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.

3-Burts Bees – Lip Balm Honey Miel

En iyi 10 lip balm

En sevdiklerimden biri! Yüzde yüz doğal içeriklerden üretilen Burt’s Bees markasının tip balmı bal, hindistan cevizi ve ayçiçeği yağlarıyla dudaklara bakım yapıyor. Dışarıda kullanım için gayet uygun, harika bir kokusu var.

4-Blistex – Medplus Lip Balm

En iyi 10 lip balm

Kışın aşırı çatlayan dudaklar için harika bir lip balm, biraz yoğun ve yağlı bir yapısı olduğu için genelde geceleri yatarken kullanıyorum. Makyaj altına ya da dışarıda kullanım için fazla uygun bulmuyorum. İçerisindeki mentol sebebiyle dudaklara ekstra bir dolgunluk katıyor.

5-Vaseline – Lip Therapy

En iyi 10 lip balm

Stresli zamanlarımda çok fazla dudak yeme problemi yaşıyorum ve gece yatarken yoğun dudak nemlendiricileri kullanmayı çok seviyorum. Dudaklarımı çok kısa sürede onaran lip balmlardan biri kendisi. Farklı çeşitleri de var fakat benim favorim kokusu ile cocoa butter oldu.

6-Bepanthol – Dudak Bakım Kremi

En iyi 10 lip balm

Bepanthol dudak bakım kremi, kurumuş ve çatlamış dudaklarımı anında nemlendirerek koruma sağlıyor. Farklılaşan hijyenik formuyla, kreme el değmeden dudağa sürülebiliyor. Yine bu ürünü de dermatoloğumun tavsiyesi ile satın aldım.

7-Nivea – Böğürtlen Lip Balm

En iyi 10 lip balm

Eveeet biraz da dışarıda çok severek kullandığım bir üründen bahsedeyim. Nivea’nın böğürtlenli lip balmı bittikçe yeniden satın aldığım bir üründür kendisi. Ruj kullanmayı sevmediğim için hem verdiği harika renk hem de nemlendiricilik açısından her zaman çantamda bulunun bir ürün.

8-Le Petit Marseillas – Besleyici Dudak Bakım Kremi

Marseillas - Lip balm

Dudaklarımın aşırı yoğun çatlak olmadığı dönemlerde kullandığım bir ürün. Çok yoğun çatlaklarda çok fazla işe yaradığını söyleyemem. Fakat kokusu ve yapısı açısından severek kullandığım lip balmlardan biridir kendisi.

9-Blistex – Brilliance

Blistex - Brilliance Lip balm

Hafif renk dokunuşuyla dudakların güzel görünümünü destekleyen bir lip balm. Gerçek ipek özü, shea yağı, üzüm çekirdeği yağı, E vitamini ve özel nemlendiriciler ile pürüzsüz ve yumuşak dudaklar sağlamaya yardımcı oluyor.

10-Neutrogena – Lip Balm

Neutrogena - Lip balm

Hassas bir cilde veya alerjik bir bünyeye sahipseniz, PABA ve parfüm içermeyen formülüyle soğuk havalara karşı kalkan olan Neutrogena’nın bu ürünü mutlaka göz atmanız gerekenlerden.

Bir yanıt yazın