Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Serum

Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Serum

Selam, yine çok çok merak edilen ve bir çok influencer tarafından tavsiye edilen bir serum olan Estee Lauder Advanced Night Repair’i denedim. Siz de eğer az çok influencer takip ediyorsanız Advanced Night Repair onarıcı gece serumunu duymuşsunuzdur.

Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Serum
Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Serum

Cilt bakımında serum kullanmak

Serumun en önemli özelliği kullandığınız ürünlerin cildiniz tarafından daha kolay emilmesini sağlayan bir özelliğe sahip olmasıdır. Uyguladığınız serum, cilt tarafından hızlıca emilir ve cildin en alt katmanına kadar iletilir. Böylece cilt tamamen kendini besleyip yapılandırmış olur.

Öncelikle benim cildim aşırı hassas, alerjik ve kılcal damarlarım yüzeye çok yakın olduğu için çok fazla kızarıklık problemi yaşıyorum. Bu yüzden kullandığım ürünün içeriği ve kalitesi benim için çok önemli faktörler. Ürünün kokusunun çok fazla rahatsız ettiğini söyleyenler de var fakat beni çok kötü etkileyen bir kokusu olmadı. Uygulamasının damlalık ile oluşu açıkcası benim çok hoşuma gitti. Ben serumu gece yatmadan önce yüzümü temizledikten sonra uyguluyorum. Hemen emiliyor ve nemi ciltte hapsediyor. Ben yılladır kullanmadığım için kırışıklık giderme özelliğini henüz anlayamam fakat sabah uyandığımda daha aydınlık bir ciltle uyandığımı söyleyebilirim.

Yine uzun vadede kullanıldığında ciltteki renk eşitsizliğinin de giderildiği söyleniyor.

Gece kullanımı esnasında uyurken doğal onarım sürecini gerçekleştiren cildiniz, gece serumunun içerisinde bulunan hiyalüronik asitten destek alarak nemi 72 saat boyunca hapseder ve daha aydınlık bir görünüme kavuşmaya başlar. Bununla birlikte eşi benzeri olmayan Chronolux™ Power Signal teknolojisi, cildinizdeki yeni hücre sayısını ve kolajen miktarını attırır.

Şu an serum kendi sitesinde indirimde, eğer denemek istersen aşağıya bırakacağım linkten ulaşabilirsin.

Estee Lauder Advanced Night Repair Onarıcı Gece Serumu

Estee Lauder Perfectionist Cp+R Serum ile ilgili yazımı buradan okuyabilirsin.

Değerlendirme: 5 / 5.

Bir cevap yazın