Estee Lauder Perfectionist Cp+R Serum

Estee Lauder Perfectionist Cp+R Serum

Adından da anlaşıldığı gibi gerçekten perfect diyebileceğim bir ürün. Bir ay kadar bir süredir cilt bakım rutinime eklediğim mucize bir ürün. Estee Lauder markası ile bu ürünle birlikte tanıştım ve bundan sonrasında da cilt bakımı konusunda tercih edeceğim bir marka olmaya devam edecek.

Ürün fiyat konusunda sizi korkutabilir, fakat yoğun kıvamda bir ürün olduğu için çok uzun süre sizi idare edebilecek bir serum. Ben ürünü sabahları nemlendiricimin altına uyguluyorum fakat bazen yalnızca bu serumu uygulayıp da evden çıktığım günler oluyor.

Estee Lauder Perfectionist Cp+R Serum
Estee Lauder Perfectionist Cp+R Serum

Ürünün kokusu, paketlemesi, şişesi gerçekten müthiş. Kullandığım cilt bakım ürünlerinin bu tarz özelliklerine her zaman dikkat ediyorum. Bu ürün daha çok kırışıklık giderilmesini vaad ediyor fakat bunu kısa süreçte görmemiz mümkün olmayabilir. Şu an için pürüzsüz ve kadife dokulu, gün içerisinde sizi mutlu edecek bir cilt görünümüne sahip edecek bir ürün.

Önce küçük boyunu satın alıp ürünü denemenizi tavsiye ederim.

Estee Lauder ın cilt bakım ürünlerinin fiyatları başta beni de korkutuyordu fakat bana göre cilt bakımında ürünün fiyatından çok sizde yaratacağı etkisi ve düzenli kullanımda ileriye dönük bi fayda sağlamasıdır.

Çizgi ve kırışıklık görünümünü gözle görülür derecede azaltır. Yüz çizgilerini daha belirgin hale getirir. 

Çığır açan CPR-75 Technolojisi ile test edilmiştir. cildin doğal kolajenini 2 kata çıkarır.* 

Anında, Çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır. Daha genç, aydınlanmış ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlar. 

NASIL KULLANILIR?

Nemlendiriciniz öncesinde temiz cildinize uygulayınız. Gözeneklerin olduğu bölgelere daha özenli uygulayınız.

Ayrıca açık gözeneklere sahibim ve bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri gözeneklerim gözle görülür şekilde küçülmeye başladı. Beni her anlamda mutlu eden bir ürün.

“Estee Lauder Perfectionist Cp+R Serum” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Serum : Estee Lauder Advanced Night Repair | TarzFikirler

Bir yanıt yazın