Frambuazlı Saç Sirkesi & Toniği

Frambuazlı Saç Sirkesi & Toniği

Helloo, herkese musmutlu bol enerjili bir pazar diliyorum. Benim için pazar gününün self-time, me-time olduğunu artık öğrendiğinizi düşünüyorum. Bu haftaki konum yaklaşık bir haftadır popüler olan ve bir anda fiyatları artan, satış rekorları kıran Eyüp Sabri Tuncer markasının Frambuazlı Saç Sirkesi & Toniği.

Frambuazlı Sirke & Saç Toniği

Beni yakından tanıyanlar ya da daha önceden bloğumu okuyanlar zaten normalde de uzun zamandır saçlarım için elma sirkesi kullandığımı biliyordur. Tam bir frambuaz aşığı olduğum için de bu ürünü denemezsem olmazdı. Ben ürünü Gratis, Watsons gibi mağazalarda sordum fakat henüz gelmediğini söylediler. Bu ürünü Trendyol üzerinden ya da direkt olarak kendi sitesinden satın alabilirsiniz. Yazımın sonunda satın almanız için linkleri ekleyeceğim.

Frambuazlı Saç Sirkesi & Toniği Hakkında Yorumlarım

Öncelikle ürünün paketlemesi gayet güzeldi sanki size bir hediye gelmiş gibi hissettiriyor. Kokusu harika ötesi, düşündüğünüz gibi bir sirke kokusu yok. İşlem görmüş ve yıpranmış saçlarıma gerçekten çok iyi geldi. Duştan sonra kolay tarama, yumuşacık bir his, kepekten ve kirden arınmış parlak saçlara sahip oluyorsunuz.

Trendyol Linki

Eyüp Sabri Tuncer

Elma sirkesini evde doğal yollarla nasıl uygulayabilirsin ve saçlarına ne gibi faydaları var? Bunları öğrenmek için daha önceden yazdığım “elma sirkesi nasıl kullanılır?” yazımı okumayı unutma.

Bir cevap yazın