Glam Glow Glittermask

Glam Glow Glittermask

Se-lam! Yine ben geldim hem de müthiş bir maskeyle. Uzun zamandır almak istediğim maskeyi ( Glam Glow Glittermask) sonunda paraya kıyıp aldım hakkında çok fazla yorum okudum ve overrated bir ürün olduğunu düşünüyordum. Eminim sen de benim gibi düşünüyorsundur, tabii sosyal medya influencerlarıyla benim kadar içli dışlıysan.

Kutu üzerinde ve internette okuduğuma göre ciltteki renk eşitsizliklerini giderdiği, cildi sıkılaştırıp sağlıklı bir görünüm kazandırdığı vaad ediliyor.

Ben maskeyi temiz cildime kutunun içinden çıkan fırça yardımıyla uyguladım. Uygulaması kolay. Ne çok akışkan ne de donuk bir yapıda o yüzden kolayca sürebiliyorsunuz. Hatta slime kıvamında diyebilirim. Simler tamamen görsel amaçlı kullanılmış, hiçbir işlevi ya da ekstra bir özelliği yok ve kesinlikle yüzü çizmiyor. Kapağı açtığımda o parlaklığı görmek bana gerçekten mutlu hissettirdi.

Maskeyi istersen sadece T bölgene, istersen de tüm yüzüne uygulayabilirsin. Ben tüm yüzüme uygulayıp 45 dakika kadar yüzümde beklettim. Yavaş yavaş yüzünde karıncalanmalar ve sonrasında gerginlik hissetmeye başlıyorsunuz. Maske biraz yapışkan bir kıvamda olduğu için maske sırasında saçlarınıza yapışmaması için toplamanızı öneririm.

Süremiz doldu, 45 dakika sonra maskeyi tek parça halinde yüzünüzden soyabilirsiniz. Ekstra bir yıkama jeli ya da köpüğü kullanmanıza gerek yok. Ciltteki solgun görüntüyü alıyor yerine parlak ve aydınlık cilt görüntüsü veriyor. Düzenli kullanımda siyah nokta ve gözenek görümünü azalttığını düşünüyorum.

Glam Glow Gravitymud Glittermask Firming Treatment 

Bir cevap yazın