Glam Glow Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünlerini Deniyorum

Glam Glow Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünlerini Deniyorum

Hel-looooooo güzel insan! Mükemmel bir gün ve kendimi iyi hissettiğim günler burada seninle bir şeyler paylaşmaya bayılıyorum. Umarım sen de bunu okurken kendini çok iyi hissediyorsundur, eğer hissetmiyorsan da enerjimi seninle paylaşıyorum. Haftaya uzun zamandır hayalini kurduğum Doğu Ekspresi tatiline çıkıyorum ve fazlasıyla heyecanlıyım. Döndüğümde tüm detayları seninle burada yazı olarak ve aynı zamanda da YouTube üzerinden video olarak paylaşacağım. Asıl konuya gelecek olursam en son kullandığım Dr.Jart nemlendiricim bitmek üzere olduğu için mini bir cilt bakımı alışverişine çıkıldı. Bu kez daha önceden yalnızca maskelerini deneyimlediğim Glam Glow gözenek serisi ile tanışmaya karar verdim.

Glam Glow Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünlerini Deniyorum
Glam Glow Gözenek Sıkılaştırıcı Ürünlerini Deniyorum

Glam Glow Supercleanse Cream To Foam Cleanser

Nemlendirici almaya diye alışverişi çıkıp yanında dayanamayıp tabii ki Glam Glow markasınıntemizleme köpüğünü de satın aldım. Her zaman şunu savunurum ki aynı serinin birkaç ürününü kombinasyon yapıp düzenli bir şekilde kullandığımda cildim hep daha güzel oldu ve ürün gerçek etkisini gösterdi.

Ben daha önceden de Glam Glow markasının aktif karbon içeren kil maskesini kullandım ve gözenekler konusunda fazlasıyla başarılı bir üründü. Bu üründe de aktif karbon mevcut.

Detoks etkili aktif karbon, laktik & glikolik asit sayesinde gözenekleri tıkayan yağ, ölü deri, kir ve makyaj kalıntılarını derinlemesine arındırmaya yardımcı olan köpüren yüz temizleme kremi.

Glam Glow Ürün benim cildimde bir hassasiyet yaratmadı ve gözeneklerimi etkili bir şekilde temizlediğini düşünüyorum.

Superwatergel Triple Acid Oilfree Moisturizer

Öncelikle yine vurgulamam gereken nokta şu ki herkesin cilt tipi aynı değil ve her ürün herkese aynı etkiyi tabii ki veremiyor. Benim cildim karma fakat duştan çıktığımda fazlasıyla kuru, kızarık ve hassas oluyor o yüzden özellikle duştan çıktığım anda çok yoğun bir nemlendirmeye ihtiyacım oluyor.

Yoğun yapılı ürünlerdense yağlıya dönük ciltler için yağsız jel formlu nemlendiriciler daha etkili ve kullanışlı olmaktadır. Aynı zamanda jel formlu nemlendiriciler daha uzun ömürlü oluyor, çok az bir miktarı bile tüm yüzü fazlasıyla nemlendirmeye yetiyor.

Ürün jel formunda ve rahatsız edici bir kokusu yok. Cildimde ekstra bir yağlanmaya ya da sivilceye sebep olmadı. Yapış yapış bir his bırakmıyor, kolayca emiliyor. Ve düzenli kullanımda gözenek görünümünü azalttığı vaat ediliyor.

  • Yağ, gluten, SLS and SLES sulfate, paraben, phthalate, and mineral yağlar içermez
  • Vegandır ve %1’den az oranda parfüm içerir

Bir çok kişi Glam Glow markasını sevmese de benim cildime bir yan etki yaratmadığı ve beklentilerimi karşıladığı için kullandığım ürünlerden fazlasıyla memnun kaldım. Umarım yazım senin için faydalı olur mutlu kal.

Bir cevap yazın