Eskişehir’de Ne Yenir? Gorill Burger House

Eskişehir'de Ne Yenir? Gorill Burger House

Harika bir cuma günü, güzel bir öğlen ve ben acıkmaya başladım. Yemek yemekten benim kadar keyif alanlarla online mı peki? Yine müthiş bir fast food restaurantı ile karşınızdayım. Hamburger ile aramda karşı konulamaz bir bağ var. Yine mi yemek dediğini duyar gibiyim ama bir süre ara vereceğim söz. Bugün lezzet durağım Gorill Burger House!

Geçtiğimiz haftalarda kısa bir Eskişehir turum oldu. Bu süreçte daha önceden gitmediğim bir yer denemek istedim. Eskişehir’e Cassaba diye üzeri açık, birden çok popüler kafenin buluştuğu bir yer açılmış. İzmir’in Myvia’sı Bursa’nın Turkuaz Plus’ı ya da Podyum Park’ı gibi.

Gorill Burger House

Eskişehir’in en iyi hamburgerini yemek isteyenler Gorill Burger House’ı tercih ediyorlarmış. 2 farklı şubesi var; 1-Bağlar şubesi, 2-Cassaba şubesi. Biz Cassaba şubesini ziyaret ettik. Öncelikle Cassaba genel anlamıyla çok güzel bir yapı olmuş, çünkü Eskişehir’in de bu tarz bir yere kesinlikle ihtiyacı vardı.

Eskişehir'de Ne Yenir? Gorill Burger House
Gorill Burger House

Gorill Cassaba’nın 2.katında bulunuyor. Mekan büyüklük açısından bence bir fast food restaurantı için fazlasıyla yeterliydi. Menüsü de yeterince zengin ve her damak tadına hitap edecek şekildeydi.

Eskişehir'de Ne Yenir? Gorill Burger House

Pandemi önlemleri genel anlamda ne kadar azaltılmış olsa da Gorill Burger House’ta yeterli derecede hijyen kurallarına uyulduğuna şahit oldum.

Ne yedim? Ve Fiyatlar Nasıl?

Bir BBQ sos delisi olduğum için ve sevdiğim lezzetler üzerinde kendi kendimin gurmeliğini yaptığım için BBQ hamburgerini tercih ettim. Standart bir hamburgeri güzel ve lezzetli yapan bir yer benim için kalitelidir.

Gorill Burger House
BBQ Burger

Hamburger sunumu gayet güzeldi. Yanında patates kızartması, soslu salatası ve ekstra bir sos ile birlikte servis ediliyor. Patatesi de, salatası da çok lezzetliydi. Hamburgerin köftesi çok güzel pişirilmişti ve fazlasıyla lezzetliydi. BBQ oranı çok dengeliydi, ne çok yoğun ne de hissedilmeyecek kadar azdı. Ben Burger House’larda genelde hamburgerlerin aşırı büyük olması sebebiyle tabağımı genelde bitiremezdim, fakat buradaki büyüklük yeterli durumdaydı ve sanırım tabağı komple yedim.

Eskişehir'de Ne Yenir? Gorill Burger House
Gorill Burger House

Fiyatlar lezzetle doğru orantılıydı kesinlikle abartı değildi. Ortam çok sıcak ve personel fazlasıyla ilgiliydi. Eskişehir’e gelindiğinde Burger yemek için tercih edilebilecek bir mekan.

Gorill Burger House Menü

Gorill Burger House Menü

“Eskişehir’de Ne Yenir? Gorill Burger House” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Eskişehir'de Bir Kore Restoranı : Boyang - TarzFikirler

Bir cevap yazın