Göz Çevresi Bakımı İçin Favori Ürünlerim

Göz Çevresi Bakımı İçin Favori Ürünlerim

Selamlar, tüm gün bilgisayar karşısında olanlar beni çok iyi anlayacaktır ki gözlerin gerçekten gün sonunda dinlenmeye ihtiyacı oluyor. Bana göre gözleri dinlendirme yalnızca uyku ile değil takviye olarak göz çevresi kremleri ya da alternatif cilt bakım ürünleri ile desteklenmelidir.

Benim çok şükür göz altlarımda bir morluk ya da kararma problemi yok fakat çok fazla göz altı şişkinlik problemi yaşıyorum. Daha doğrusu yaşıyordum düzenli olarak kullandığım 2 ürün sayesinde bu problemi %90 oranla aştığımı düşünüyorum. Belki siz de benimle aynı problemi yaşıyorsunuz ve göz altı ışık dolgusuna kadar araştırdınız. Evet ben de araştırdım ve hatta zamanında çok kafama yatan bir uygulamaydı ama inanın ben bu problemi gözle görünür şekilde azalttım.

Gelin şimdi biraz kullandığım 2 harika üründen bahsedeyim:

SHISEIDO ESSENTIAL ENERGY EYE DEFINER Göz Çevresi Kremi

Göz Çevresi Bakımı İçin Favori Ürünlerim
SHISEIDO ESSENTIAL ENERGY EYE DEFINER

Sabahları erken saatte işe gidiyorum ya da evden çıkıyorum ve cildime makyaj yapma ihtiyacı duymadan göz çevremin ışıltılı ve bakımlı durmasını istiyorum diyorsan doğru adrestesin.

Fiyatı biraz size pahalı gelebilir hatta ürünün miktarını da az bulabilirsiniz. Fakat ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum hala bitmedi aşırı bereketli bir ürün. Ürünün en sevdiğim yanı başlığı; metal bir ucu var ve hiç elinizi kullanmadan sıktığınız az miktarda kremi kendi başlığı ile göz çevrenize yedirebiliyorsunuz. Özellikle buz dolabına koyup sabahları o şekilde uygularsanız daha etkili bir uygulama yapmış olursunuz.

Shiseido Essential Enery Eye Definer, dijital ekranın zararlı etkileriyle savaşan ve enerji dolu görünen gözler için koyu halkaları, şişlikleri ve ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltan, 24 saat nemlendirici etkili göz çevresi kremidir.

Eğer yoğun bir morluk probleminiz yoksa bu kremi kesinlikle cilt bakımı rutininize eklemelisiniz. Güne aydınlık ve parlak bir göz çevresi ile başlamaya kim hayır diyebilir ki?

Senin için bir indirim de buldum, ve buraya bırakıyorum bu ürünü mutlaka dene:)

Kiehl’s Midnight Recovery Eye

Göz Çevresi Bakımı İçin Favori Ürünlerim
Kiehl’s Midnight Recovery Eye

Gece yatmadan kullandığımız ürünlerin cilt tarafından daha iyi bir şekilde emildiğini bilmeyen yoktur. Benim geceleri yatmadan önce cilt bakımımda olmazsa olmaz iki ürünüm nemlendiricim ve göz çevresi kremimdir. Geceleri kullandığınız bir ürün nasıl olur da sabah uyandığınızda dinlenmiş ve taptaze bir görünümle karşılaşmanızı sağlar? Evet sağlıyormuş!

Genelde ben arkadaşlarıma tavsiye verirdim ve ilk kez bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir ürünü denedim çok sevdim ve burada seninle paylaşmak istedim. Bazı ürünlerin çok şişirildiğini düşünenler oluyor bazen ben de bunlardan olabiliyorum fakat bu ürün kesinlikle öyle değil bana inan.

Sabaha daha dinlenmiş, aydınlık ve genç görünümlü bir bakışla uyanmamı sağlıyor. Uzun vadeli kullanımda ince çizgi görünümünü azaltıyor. Göz altı torbalarının ve koyu halkaların(çok yoğun olmadığı takdirde) görünümünü azaltıyor. Ek olarak, bu formüldeki Tavşan Kirazı ödem ile savaşır ve mikro kan dolaşımını düzenler. Parfümsüz bir üründür. Fiyat olarak ortalama bir göz altı kremine göre gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Bu da yine Shiseido gibi oldukça bereketli ve sizi uzun süre idare edecek bir üründür.

En değerli giysiniz cildiniz ve cildinize bakmayı, kendinizi sevmeyi unutmayın:)

“Göz Çevresi Bakımı İçin Favori Ürünlerim” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Kiehls Favori Ürünlerim, Mutlaka Dene! | TarzFikirler

Bir cevap yazın