“Güvendeyim” Uygulaması Nedir?

"Güvendeyim" Uygulaması Nedir?

Akut’un geliştirdiği “Güvendeyim” uygulaması Googleplay ve AppStore’da. Akut olası bir felaket durumunda sevdiklerinize bir sms ile konum bilgisi gönderip, “güvendeyim” diyebilmek için çok güzel bir uygulama geliştirmiş.

Güvendeyim uygulaması, doğal afet durumlarında konum bilgilerinin kısa mesaj yoluyla, daha önceden belirlediğiniz kişilere gönderilerek, güvende olduğunuzun bildirilmesine yardım eden bir mobil uygulama. Aynı zamanda, deprem, sel ve yangın konularındaki bazı temel bilgilere de yine uygulama içerisindeki menü üzerinden hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

AppStore ve GooglePlay'den Güvendeyim uygulamasını indirebilirsiniz.
Güvendeyim Uygulaması AppStore

“Güvendeyim” ücretsiz bir uygulama…

Uygulamayı AppStore ya da GooglePlay’den ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz.

İnternetinizin olmasına gerek yok…

Güvendeyim. Acil durumlarda haber iletilmesi istenilen, en az 1 kişinin telefon numarası uygulamanın ayarlar bölümünden kolaylıkla eklenebiliyor.
Acil durumlarda haber iletilmesi istenilen, en az 1 kişinin telefon numarası uygulamanın ayarlar bölümünden kolaylıkla eklenebiliyor.

Uygulama internetsiz çalan bir uygulama. Aramanın mümkün olmadığı ve internetin çalışmadığı anlarda, SMS’lerin devreye girdiği doğal afet durumlarında, tek bir butona basılarak konumunuz daha önceden belirlediğiniz kişiler ile paylaşılıyor. Acil durumlarda haber iletilmesi istenilen, en az 1 en fazla 5 kişinin telefon numarası uygulamanın ayarlar bölümünden kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Daha sağlıklı çalışabilmesi adına kullanıcı ile aynı şehirde yaşamayan en az bir yakının da numarasının uygulamaya eklemenizi tavsiye ederiz.

Nasıl İndirilir?

Google Play Linki

AppStore Linki

Bir cevap yazın