Origins Mega-Mushroom Micellar Temizleme Suyu

Origins Mega-Mushroom Micellar Temizleme Suyu

Hassas cilt temizliği için en önemli adımlardan biri de micellar temizleme suyudur. Benim en büyük problemlerimden biri cildimin hassasiyetine uygun temizleme suyu bulamıyor oluşumdu. Birçok hassas cilt için olduğu belirtilen temizleme suyu cildimde alerjik reaksiyona sebep oldu.

Bir süredir Origins hassas ciltler için üretilmiş Mega Mushroom serisini deneyimliyorum. Mega mushroom serisinin micellar suyu temizleme sırasında anında cildi yatıştırır ve hassasiyeti azaltır. Soğuktan kuruyan ve pul pul dökülen cildim için oldukça iyi gelen bir temizleme suyu oldu kendisi. Hiçbir alerjik reaksiyon ile karşılaşmadım. Fiyat performans açısından gayet uygun. Rahatsız edici bir kokusu yok ve yapış yapış bir his bırakmıyor.

Dr. Weil Mega Mushroom Micellar Cleanser

Temizleme sırasında anında cildi yatıştırır ve hassasiyeti azaltır: Mega- Mushroom Complex: Chaga, Cordyceps Reishi Mantari ve Çay Dikeni ile Zencefil, Zerdeçal ve Hint Fesleğeni.Cildi yatıştırır: Licorice Extract.Nazikçe fakat derinlemesine cildi temizler : Gliserin ve Organik Zeytinyağı. İçerdiği aromatik özler ve Olinamum’un yatıştırıcı aromasıyla duyuları ve zihni yükseltir: Organik Geranyum, Portakal, Mandalina, Paçuli ve Lavanta. Aktif İçerikler: Chaga güçlü anti iritasyon ve antioksidan özellikleri ile Rusya’da uzun yaşamın sırrı olarak bilinir. Cordyceps Geleneksel Çin Tıbbı’nda ve Tibet Tıbbı’nda yorgunluğa karşı kullanılır. Yin ve yang gibi dengeleyici özelliği ile bilinir. Reishi mantarı, uzun yaşamın sırrı olarak bilinir ve güçlü anti iritasyon özelliğiyle cildi anında yatıştırır. 2,000 yıldır Geleneksel Çin Tıbbında bağışıklık artırıcı özelliği kullanılmıştır. Çay Dikeni, Çin’de yetişen bu meyve anti iritasyon özelliğiyle cilt tedavisinde sıkça kullanılır. Güçlü antioksidan içeriğiyle 13. Yüzyılda Genghis Kahn tarafından düşmanları karşısında askerlerini güçlendirmek için kullanılmıştı. Gliserin doğada bulunur ve suyu cilde hapseder. Organik Zeytinyağı eski Mısır’da kozmetikte kullanılan doğal bir nemlendiricidir. İkiside sulfat, zararlı deterjan ve sabun içermez.

Origins Mega Mushroom Serisinin Diğer Ürünleri İçin Tıklayabilirsin.

“Origins Mega-Mushroom Micellar Temizleme Suyu” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Tonik Önerisi : Lancome Tonique Confort | TarzFikirler

Bir cevap yazın