Leylek Köy Göl Evi

Leylek Köy Göl Evi

Pandemi başlangıcından itibaren doğal ortamlara daha çok ilgi duymaya başladım ki birçoğunuzun da aynı durumda olduğundan eminim. Dışarıda kahvaltı kültürü bizde çok fazla olmasa da şehirdışından misafirimiz geldiğinde onları ağırlayabileceğimiz en güzel yerlere götürmeye çalışırız. Benim de ilk defa gittiğim müthiş bir yer olan Leylek Köy Göl Evi ‘nden bahsetmezsem gerçekten olmazdı.

Leylek Köy Göl Evi
Leylek Köy Göl Evi

Öncelikle mekan şehir merkezinden yarım saat kadar uzaklıkta olan Eskikaraağaç mevkiinde. Yalnızca perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri hizmet veriyor. Rezervasyon ile çalışıyorlar. Mekan girdiğiniz andan itibaren doğal yaşam ortamı olduğunu size hissettiriyor.

Bizim şansımıza yağmurlu bir günde gitmek nasip oldu ama mutlaka güzel bir havada da tekrardan gitmek isteyeceğim bir yer. Yağmura rağmen muhteşem manzarasında ve ortamına bayıldım.

Fazlasıyla zengin bir kahvaltısı vardı. Aslına bakılırsa kahvaltı mekanlarında beklentimi çok yüksek tutmazdım fakat burası beni gerçekten şaşırttı. Kullanılan ürünlerin çoğu kendi bahçelerinden ve kendi çiftliklerindeki hayvanlardan yapılmış ve %100 doğal. Her şey harikaydı.

Kahvaltı sonrası gezebileceğiniz büyük bir çiftlik alanı ve hayvanlar var. Resmen mini bir hayvanat bahçesi gibiydi benim için.

Leylek Köy Göl Evi Rezervasyon