Missha Pure Source Pirinç Maskesi

Missha Pure Source Pirinç Maskesi

Selaaam! Umarım bu yazıyı okurken keyfin yerindedir, eğer değilse de sana şu an tüm güzel enerjilerimin geçmesi dileğiyle. Bu hafta bildiğiniz gibi bir çok markada indirim vardı. Ben de merak ettiğim birçok cilt bakım ürününü satın aldım. Missha markasının çok övülen pirinç peelingi merak edip satın aldığım ürünlerden biri.

Missha Pure Source Pirinç Maskesi
Missha Pure Source Pirinç Maskesi

Missha ölü deri arındırıcı aydınlatıcı peeling

Pirincin cilt bakımındaki koreliler için önemini hepimiz az çok biliyoruzdur. Koreliler ciltlerinin beyazlığını, pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını pirince borçlu olduklarını söylüyorlar. Ben korelilerin ciltlerine gerçekten bayılıyorum ve eminim sen de öyle. O yüzden o çok konuşulan Missha markasının ölürü deri arındırıcı ve ayınlatıcı peelingini hemen gidip satın aldım.

Bu ürün birçok probleme aynı anda çözüm önerisi sunuyor. Benim cildim hassas ve t bölgemde siyah nokta problemi yaşıyorum. Bu yüzden bu tarz peelingler kullanmayı seviyorum. Pirinç peelingine ek olarak siyah nokta temizleme aparatını da satın aldım. Yazımın sonuna ikisini de linkleyeceğim.

Missha markasının bu peelingi hem ölü deriyi arındırıyor, hem aydınlık sağlıyor hem de siyah noktaları temizliyor. Kısacası pürüzsüz bir cilt görünümü sağlıyor.

Nasıl uygulanır?

Ben önce yüzümü yıkıyorum, daha sonra az miktarda ürünü tüm yüzüme uygulayıp siyah nokta aparatı ile masaj yaparak 1-2 dakika uyguluyorum. Sonrasında ise güzelce durulayıp, tonik ile cildimi yatıştırıyorum.

MISSHA A’PIEU Blackhead Wash Cleaner

MISSHA Pure Source Pocket Pack (Rice)

MISSHA A’PIEU Goblin Blackhead 3-Step Nose Pack

Umarım okurken keyif almışsındır. Eğer paylaştığım ürünleri denersen yorumlarda geri dönüşlerini bekliyorum.

Bir cevap yazın