Netflix: Film Önerisi

Netflix: Film Önerisi

Benim için hafta sonu gezmek ve eğlenmekten öte dinlenmek demek. Dinlenirken de Netflix’te eğlenceli gençlik filmleri izlemeye bayılıyorum. Netflix adeta bir hafta sonu kurtarıcım. Bu hafta sonu da tam benlik bir film izledim. Sen de benim gibi sosyal medya ve telefon bağımlısıysan izlerken kendini bulabileceğin çok güzel bir film önerim var.

Netflix: Airplane Mode
Netflix Airplane Mode

Air Plane Mode

Tam bir gençler için yapılmış olan bu film Brezilya yapımıdır. Bir buçuk saat kadar sürüyor, benim için en ideal film süresi çünkü çok uzun süren filmler benim sıkılmama sebep oluyor.

Uçak modu filmi sosyal medya fenomeni Ana’nın her anını sosyal medyada paylaşması ile başlıyor. Trafik kazalarına varacak kadar cep telefonu bağımlısı olan bu genç kızın dijital detoks sürgününe odaklanıyor. Moda markasıyla işbirliği içerisinde olan Ana, yoğum iş temposunda ve aklı sürekli telefonunda gezip tozarken yaptığı trafik kazasıyla ailesi tarafından cep telefonundan uzaklaştırılır.

Büyük babasının yanına gönderilir ve filmin en güzel kısmı da buradan sonrası benden bu kadar aşağıya fragmanı bırakıyorum, umarım izlemekten keyif alırsın.

Netflix: Airplane Mode Fragman:

Senin Netflix’te bana önerebileceğin bu tarz filmler varsa yorumlara bekliyorum.

IMDb Puanı

Bir cevap yazın