Noel Ruhunu Yaşatan Netflix Dizi ve Filmleri

Noel Ruhunu Yaşatan Netflix Dizi ve Filmleri

Sen de benim gibi yeni yıla yaklaşırken Noel dizilerini ve filmlerini izlemeyi seviyorsan senin için sevdiğim tüm Noel dizi ve filmlerini bir arada topladım. Umarım sen de beğenirsin şimdiden iyi seyirler:)

Bize Çıkan Yollar (Dash & Lily)

Bize Çıkan Yollar (Dash & Lily) Noel
Bize Çıkan Yollar (Dash & Lily)

IMDb Puanı

Dash ve Lily New York’ta yaşayan; kitabevindeki bir günlükte birbirlerine not bırakan ve inanılmaz zıt karakterlerdir. Dash’in hiçbir şeyi dikkate almaz ve Noel’i hiç sevmez. Lily ise mutlu ve her zaman optimist biri olarak kendini yansıtmaktadır. Birbirlerine bıraktıkları notlarla birlikte garip ilişkilerini sürdüren ikili, türlü oyunlar ile bir aşk yaşamaya başlarlar. Kurdukları bu romantik ilişki hayatlarını tamamen değiştirecektir.

Home For Christmas

Home For Christmas (Noel)
Home For Christmas

IMDb Puanı

Kesinlikle en sevdiklerimden benim çerez diye nitelendirdiğim, akıcı çok uzun bölümlerden oluşmayan müthiş bir mini Noel dizisi…

Johanne 30 yaşında bekar bir kadındır. Çevresindeki insanlar sürekli genç kadının bir ilişkisinin olmaması konusunda eleştirilerde bulunurlar. Artık bu konuşmalardan bunalan Johanne, buna bir son vermek ister. Noel yaklaşmaktadır ve Johanne Noel’de eve götüreceği bir erkek arkadaş bulmak için harekete geçer. Noel yemeğine kadar olan süreçte arayışa çıkan Johanne, kendine bir partner bulabilecek mi?

Over Christmas

Over Christmas (Noel)
Over Christmas

IMDb Puanı

3 bölümlük yılbaşı temalı mini dizisi bir dizi. Her bölüm yaklaşık 45 dakika.

Basti, kariyerini büyük şehirde minimal bir başarıyla ilerletmeye çalışan bir müzisyendir. Yeni yıl’ı kutlamak ve eski arkadaşlarını tekrar görmek için Eifel’e ailesinin yanına gider. Orada onu bekleyen sadece bir Noel partisi yok, çünkü ailesi ona kötü haberler veriyor, kardeşi Niklas şimdi Basti’nin eski kız arkadaşı Fine ile ilişki içindeyken, iki erkek kardeş ve iki arkadaşı arasında büyük sıkıntılar yaşanıyor.

Kaliforniya’da Noel

Kaliforniya'da Noel
Kaliforniya’da Noel

IMDb Puanı

2020 Yapımı içinizi ısıtacak romantik ve yeni yıl temalı bir film zaman zaman da duygulandıran bir yapım.

Dertsiz bir hayata sahip zengin ve çekici bir adam, aile çiftliklerini onlardan satın almak için bir kadının yanında işe girer, burada çalışıp kadını Noel’den önce arsasını satmaya ikna edecek ve hayatına geri dönecekti ancak zamanla bu adamın hesaba katmadığı bir şey ortaya çıkar.

Home Alone

Home Alone
Home Alone

IMDb Puanı

Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar.

Harry ve Marv’ın niyeti, Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin’in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.

John Hughes’un senaryosunu yazdığı filmin yönetmeni ise Chris Colombus. Evde Tek Başına, vizyona girdiği dönemde büyük ilgi toplamış ve 2 devam filmi çekilmişti.

Holidate

Holidate
Holidate

IMDb Puanı

2020 yapımı Noel temalı komedi filmi. Tatillerden, özel günlerden hoşlanmayan Sloane ve Jackson bir anlaşma yapıp bu günleri beraber geçirmeye karar verir. Eğlenceli zaman geçirmek için bu filmi izleyebilirsin.

Ama platonik başlayan bu ilişkide zamanla gerçek duygular filizlenir. Sloane ve Jackson tatillerden nefret ediyor! Kalıcı bekârlıkları onları, karışan aile üyelerinin yargısına tabi bırakır veya her bayram vesilesiyle yapışkan, garip tarihlerle sıkışıp kalır. Bu ikisi bir araya geldiğinde, yıl boyunca her tatil kutlaması için birbirlerinin artıları olmayı taahhüt ederler.

Yine Noel!

Yine Noel!
Yine Noel!

IMDb Puanı

Noel’den nefret eden ve Noel’in hiç bitmediği bir zaman döngüsünde sıkışıp kalan bir aile babası, hayatta neyin önemli olduğuna dair değerli dersler çıkarmaya başlar. Jorge Noel’den her zaman nefret eden ve genellikle o tarihin kutlamalarından kaçınmak için her şeyi yapan huysuz bir adamdır. Tatil arifesinde evin elektrik tesisatını onarmaya çalışırken büyük bir şok yaşar ve bayılır. Jorge uyandığında ertesi yılın Noelini yaşadığını fark eder ve sonsuz bir döngüde birkaç Noel’i yeniden yaşamaya devam eder.

The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles
The Christmas Chronicles

IMDb Puanı

Yemek yerken çıtır bir şeyler izleyeyim dedim ama beklentimden daha eğlenceli ve kaliteli bir film çıktı. Eğlenceli ve sürükleyici bir Noel filmi izlemek istersen tavsiye ederim.

“The Christmas Chronicles”, gizlice Noel Baba’nın kızağına binen iki kardeşin macera dolu yolculuğunu konu ediyor. Tüm çocukların heyecanla beklediği güne az bir zaman kalmıştır. Kate ve ağabeyi Teddy’nin de en büyük hayali Noel Baba’yı görebilmektir. Kardeşler Noel Baba’yı görmenin yanı sıra onu kameraya çekmeyi de planlar. Noel arifesinde Noel Baba’nın gelişini gözetleyen Kate ve Teddy gizlice kızağa biner. Çoğu çocuğun hayalini yaşayan kardeşler oldukça heyecanlıdır. Fakat bu macera dolu yolculuk birçok soruna neden olur. Noel Baba’nın kaza yapmasına neden olan kardeşler Noel’i büyük bir tehlikeye atar. Onlar ne yapıp edip her şeyi yoluna koymalı, Noel’i kurtarmalıdır. Kate ve Tedd, Noel Baba ve sadık cinleri ile birlikte Noel’i kurtarmak için zorlu bir maceraya atılır.

The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas
The Knight Before Christmas

IMDb Puanı

2019 yapımı, yine Noel temalı bir Netflix filmi. Kurgusu biraz saçma gelebilir fakat yine de kendinizi izlemekten alıkoyamayacaksınız.

Orta Çağ şövalyesi Sir Cole, bir büyücü tarafında Noel tatilinin ortasında bugünkü Ohio’ya ışınlanır. İyi kalpli bir öğretmen olan Brooke’un yolu talihsiz bir kaza sonucu Cole ile kesişir. Arabası ile Cole’e çarpan Brooke, genç adamı hastaneye götürür. Burada kendisini şovalye olarak tanıtan Cole’, kimseye kendisini inandıramaz. Doktorlar Cole”un kaza sonucu hafıza kaybı yaşadığını düşünür. Bu durumdan kendisini sorumlu tutan Brooke, bu süreçte Cole’e yardımcı olmaya çalışır. Bu sayede yakınlaşmaya başlayan ve birbirlerinden etkilenen Brooke ve Cole, karşılarına çıkan zorlukların üstesinden gelebilecek midir?

Bir Noel Dileği

Bir Noel Dileği
Bir Noel Dileği

IMDb Puanı

Müthiş fikri patronu tarafından çalınan Sara, Noel Baba’dan kendini savunma cesareti diler. Peki, 48 saatlik bu büyü uzun süreli bir fark yaratabilecek midir?

Noel Telaşı

Noel Ruhunu Yaşatan Netflix Dizi ve Filmleri
Noel Telaşı

IMDb Puanı

Bekar baba ve radyo DJ Rashaun, dört başlıklı çocuğu pahalı Noel listelerini paylaştığı için işini kaybediyor. Rush’ı Pittsburgh’da canlı tutmak için yapımcısı ve teyzesi başka bir istasyon satın almasına yardım etmeyi planlıyor, eğer Williams ailesi hızla küçülüp daha basit bir hayatı kucaklayabilirse. Bu filmde, sevgi dolu bir baba, gerçek sevincin sahip olduğunuzdan değil, sahip olduğunuzdan geldiğini öğrendiklerinde çocuklarıyla yeniden bağlantı kurar.

Bir cevap yazın