Oral-B D100 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Oral-B D100 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Helloo… Yağmurlu bir günden herkese selam. Birkaç gündür güneşli hava sayesinde enerjim fazlasıyla yerindeydi, fakat bugün havanın kasvetinden dolayı yataktan bir türlü çıkamadım. Kargonun zili çalmasıyla birlikte yatağımı terketmek zorunda kaldım. Uzun zamandır almak istediğim oral-b ve braun ortaklığı ile geliştirilen elektrikli diş fırçası geldi.

Elektrikli Diş Fırçası İlk İzlenimlerim

Ben diş fırçasını Trendyol’dan aldım. Ürün paketlemesi gayet güzeldi. Kutu içerisinden bir adet diş fırçası, fırça başlığı ve şarj ünitesi çıkıyor. Günde iki kez kullanıldığında şarjının 2 hafta gittiği söyleniyor. Başlığın üç boyutlu dönmesi ve titreşim hareketleri sayesinde dişlerin derinlemesine temizlenmesinde çok etkili oluyor. Bunu ya da diğer şarjlı diş fırçalarını kullanmaya başladığınızda gerçekten ben daha öncen neden almamışım bunu hissini iliklerinize kadar yaşıyorsunuz.

Oral-B D100 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Cihaz üzerinde şarj göstergesi yok, cihazınız bir anda kapanabilir. Ya da siz titreşim yoğunluğunun zayıfladığını hissettiğinizde onu şarja takabilirsiniz. Sapta yer alan zamanlayıcı sizi ağzının diğer bir çeyreğine geçmeniz için 30 saniyede bir titreşir. Ve diş hekimlerimizin de tavsiye ettiği gibi dişlerinizi 2 dakika fırçaladıktan sonra sizi uyarır. Fırça başlığının 3-4 ayda bir değiştirilmesi tavsiye ediliyor.

Alışveriş Linkleri

Trendyol

Braun

Bir cevap yazın