Origins Mega-Mushroom Relief Nemlendirici

Origins Mega-Mushroom Relief Nemlendirici

Soğuk hava cildimde hassasiyet, kızarıklık, kuruluk gibi etkilere sebep oluyor. Origins kızarıklığa ve aşırı hassasiyete karşı Mega Mushroom ailesini tam da bugünler için var. Ben de zaten bitmiş olan nemlendiricimin yerine Origins Mega Mushroom Relief nemlendiriciyi tercih ettim.

Chaga, Reishi and Cordyceps olmak üzere üç çeşit mantar içeren ürün cildin iritasyona karşı savaşını destekliyor. Çin Tıbbı’nda yüzyıllardır kullanılan bu mucizevi mantarlar ölümsüzlük mantarları olarak da biliniyorlar.

  • Reishi mantarı, ölümsüzlük mantarı olarak bilinir ve güçlü anti iritasyon özelliğiyle cildi anında yatıştırır.
  • Chaga mantarı, güçlü anti iritasyon ve antioksidan özellikleriyle Rusya’da uzun yaşamın sırrı olarak kabul edilir.
  • Cordyceps mantarı, Çin ve Tibet Tıbbında yorgunluğa karşı kullanılan bir mantardır. Dengeleyici özelliğiyle bilinir.

Ürünün fiyatı biraz pahalı olsa da kıvamı çok yoğun olduğu için uzun süre gideceğini düşünüyorum. Aynı zamanda çok az bir miktar kullanımı bile nemlendirmek için yeterli oluyor. Yalnızca ürünün kokusu beni rahatsız etmese de bir çok kişiyi rahatsız edebilecek yoğun bir kokusu var ve muhtemelen mantarlardan dolayı. Jel değil, kremsi yapıda bir formülü var. Yaklaşık 2 haftadır sabah ve akşam olmak üzere ürünü düzenli olarak kullanıyorum. Cildimde hiçbir iritasyon oluşturmadı, kullandığım anda cildimi yatıştırıyor ve rahatlatıyor.

Eğer soğuktan aşırı hassaslaşan bir cildiniz varsa bu linkten serinin diğer ürünlerini de inceleyebilirsin.

Origins Mega Mushroom Serisi

Bir cevap yazın