Rahmi Baba Restaurant, İznik

Rahmi Baba Restaurant, İznik

Helloo… Umarım bu yazıyı okurken keyfin yerindedir ve her şey yolundadır eğer değilse de sana bir sürü pozitif enerji yolluyorum. Harika bir gün olsun. Bugün buraya muhteşem bir restaurant önerisi ile geldim. Bir iş gezisi dönüşü yol üstünde denk gelen; Rahmi Baba Restaurant.

Rahmi Baba Restaurant, İznik
Rahmi Baba Restaurant

Restaurant bölgenin en lüks ve en havalı yeri bence ve konu tartışmaya kesinlikle kapalı. İznik gölüne sıfır… Deniz kıyısındaymışsınız hissi yaratıyor. Mekan gerçekten gün batımında sevdiğiniz arkadaşlarınızla oturup rakı içip sohbet etmelik bir yer. Ailece farklı yerlerde farklı yemekler denemeye bayıldığımız için alkol almadık ve yalnızca değişik şeylerden tattık.

Rahmi Baba Restaurant, İznik
Rahmi Baba Restaurant

Yemek olarak; köpoğlu, karides cızlama, mantar, ahtapot dolması, börülce, sazan balığı tercih ettik. Tatlı olarak ise dondurmalı irmik helvası yedik. Gerçekten denediğimiz tüm lezzetler harikaydı. Buranın benim için tek problemi Bursa’ya olan uzaklığı, yoksa sık sık gelmek isteyeceğim yerlerden biri.

Restaurantın arka kısmında bulunan otel sebebiyle, otel konseptinden dolayı restaurantın içerisinde çok yüksek sesli müzik çalıyor bizi biraz rahatsız etti bu durum. Ve eminim diğer müşterileri de rahatsız ettiğinden. Fakat lezzetler ve manzara harika olduğu için bu süre zarfında duymamaya çalıştık.

Biz 3 kişi yediklerimize toplamda 585 TL ödedik. Ortama göre fiyat performans açısından kesinlikle beni tatmin etti.

Rahmi Baba Restaurant Nerede?

https://www.instagram.com/rahmibaba1966/

Selin Alan

TarzFikirler Editörü

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: