L’Oreal Paris Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik

L'Oreal Paris Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik

Helloo! Hayatımın en güzel yazlarından birini yaşıyorum çok şükür yaşanan her güzel şey için. Bu yaza girmeden leyleği en az 5 kez hava da gördüm ve yaklaşık 1 ay kadar şimdiden tatilimi yaptım. Döndüm ve şimdi diğer tatil planımı yapıyorum. Ve sene sonuna doğru da muhteşem bir değişimle hayatıma devam edeceğim. Mutluluğumu buradan paylaşmayı bir şeyler yazmayı çok seviyorum. Gittiğim her tatilime yanımda cilt bakım ürünlerimi de tabii ki götürüyorum. Çünkü cilt bakımı yapmak benim için kesinlikle vazgeçilmez. Bu ay yepyeni bir iki ürünle tanıştım ve onları da yanımda götürdüm ve memnun kaldığım için seninle paylaşmak istedim. Loreal Paris’in revitalift peeling etkili tonik …

L'Oreal Paris Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik
L’Oreal Paris Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Tonik

L’Oreal Paris Revitalift %5 Saf Glikolik Asit Peeling Etkili Tonik

Öncelikle ürünün şişesi rengi beni kendine aşık etti diyebilirim. Bir tonik değil de bir parfümmüş gibi gözüküyor. Karpuz özü ile zengineştirilmiş formülü sayesinde kokusu da muhteşem ve asla beni rahatsız etmedi. Ürünün vaatleri:

  • 30 saniyede: Cilt daha pürüzsüz ve parlak gorünür, cilt kalitesi gelişmis görünür. 
  • 4 haftada: Cilt kusurlarının görünümü azalır. 
  • 8 haftada: Koyu lekelerinin görünümü azalır.

Ben cildimi temizledikten sonra nemlendirme aşamasından önce toniği pamuk yardımıyla cildime uyguluyorum. Günlük kullanıma uygun bir ürün. Tonik hem sabah hem de akşam kullanıma uygun. Fakat gündüz kullanımından sonra mutlaka 30 SPF içeren bir ürün kullanmanız öneriliyor. Cildi yumuşacık yapıyor ve gerçekten gözle görülür bir parlaklık sağlıyor. Cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz gayet güzel bir tonik.

Umarım okurken keyif almışsındır ve sana bir faydası dokunur…

Ziaja Manuka Akneli Cilt Sıkılaştırıcı Tonik

Bir cevap yazın