Bursa Burun Estetiği (Rinoplasti) Op. Dr. Berkan Arık

Bursa Burun Estetiği (Rinoplasti) Op. Dr. Berkan Arık

Doğru doktoru nasıl buldum?

Hayattaki tüm şansımı rinoplasti ameliyatım için doğru doktoru bulma konusunda kullandım diyebilirim. Şaka gibi ama bir sabah uyandım ve burun ameliyatı olmam gerek dedim ve her problemim de gittiğim Medicabil Hastanesi’nin web sitesinden KBB doktorlarına baktım. Bu arada bu araştırmayı yaptığım da saat sabahın 7’si falandı.

Bu arada KBB doktorlarının estetik konusunda daha iyi olduklarını bir arkadaşımdan duymuştum. Yanlış hatırlamıyorsam 3 doktor vardı. Sırasıyla hepsinin Instagram hesaplarına baktım. Sadece bir tanesinin profilinde before after fotoğrafları vardı ve gerçekten burunlar o kadar doğaldı ki bu beni etkiledi. Hemen mesaj attım ve o gün için ön görüşme randevusu aldım.

Annemle birlikte hastaneye gittik. Görsel olarak before after çalışması yapıldı. Ameliyattan sonra nasıl görüneceğini görmek adına bu da kesinlikle yapılması gereken bir çalışma. Rinoplasti olan arkadaşlarım genelde ameliyat sonrasında hep morardılar ve yüzleri çok fazla şişti. Hatta kalıcı hasar kalanlarına bile şahit oldum. Berkan bey kullandığı teknik ile bunun olmayacağının garantisini verdi sadece hassas ve ince çalıştığını bu yüzden ameliyatın uzun sürebileceğini belirtti. Ben ameliyat olmaya ikna oldum bile.

Kendimi doktoruma emanet ettim ve gerçekten her şey çok yolunda gitti. Ameliyat öncesi de sonrası da her şey sorunsuzdu. Garantisini verdiği gibi sıfır morluk ve şişlik yaşadım. Berkan beye sonsuz güveniyorum bu yüzden herkese tavsiye ediyorum. Benden sonra olan iki arkadaşım da sonuçtan fazlasıyla memnun kaldılar.

Bir süre önce kendisi hastaneden ayrıldı ve kendi kliniğini açtı. En güler yüzlü asistanlardan (Nevin Hanım) birine sahip olabilir kendisi. Aile sıcaklığı hissettiriyorlar bundan dolayı sürekli işlem yaptırmak için kliniğine gitmek geliyor içimden…

Rinoplasti sonrasında Berkan beye dudak dolgusu yaptırdım ve yine bu konuda da beni fazlasıyla memnun etti. Fiyatları bana göre yaptığı iş için az bile.

Burun Ameliyatı ( Rinoplasti ) Fiyatı

Burun ameliyatları yaklaşık 10-12 bin arasında. Ücretsiz bir şekilde kliniğinde ön görüşme randevusu alabilirsiniz. Yalnızca pazartesi günlerinde ön görüşmeleri yapıyor ve geri kalan günlerde de ameliyatlarını yapıyor.

Gerçekten Bursa’da gözünüz kapalı güvenip gidebileceğiniz; hem burun estetiği hem de dolgu, botox konusunda kendini geliştirmiş en en en iyi doktor.

Buradan da Berkan bey ve Nevin hanıma sonsuz teşekkür ediyorum hayatıma dokunduğunuz andan itibaren çok daha mutluyum.

Rinoplasti Bursa Doktor Önerisi Op. Dr. Berkan Arık
Rinoplasti Ameliyatı Sonrası

Güncel burun ameliyatı fiyatı, 17-20K aralığında, dolgu fiyatları ise 3K.

Op. Dr. Berkan Arık

Rinoplasti Sonrası Cilt Bakımı

Dudak Dolgusu Sonrası

“Bursa Burun Estetiği (Rinoplasti) Op. Dr. Berkan Arık” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Masseter Botox Uygulaması ve Diş Sıkma - TarzFikirler

Bir cevap yazın