2 Haftada 6 cm Saç Uzatmak

2 Haftada 6 cm Saç Uzatmak

Helloo! Harika bir perşembe gününden herkese kucak dolusu sevgiler, pozitif enerjiler. Kil maskemi yaptım, kahvemi aldım ve bilgisayarımın başına geçtim. Evet bir süre burayı ihmal ettim farkındayım fakat hiç beklemediğim bir anda Instagramda yükselişe geçtim ve açıkcası biraz oraya odaklandım. Ama buraya yazamamak benim kafamın bir yerlerinde hep bir rahatsızlık veriyordu. Neyse buradayım ve harika bir saç maskesi tarifiyle geldim.

Saçlarımı uzatma sürecindeyim biliyorsunuz ya da bilmiyorsunuz… Nasıl daha hızlı uzar diye tüm yolları deniyorum. Bir takipçimden aldığım tavsiye ile hemen gidip hindistan cevizi yağı ve nane yağı satın aldım

2 Haftada 6 cm Saç Uzatmak

Hindistan Cevizi Yağı ve Nane Yağı Saç Maskesi

Dünyanın en kolay saç maskesi olabilir gerçekten. Evet sadece iki ürün. Ve beşinci kullanımdayım neredeyse kavanozun yarısına geldim diyebilirim. Buz dolabında muhafaza ettiğim hindistan cevizi yağını maske yapmadan 1 saat önce çıkarıp biraz erimesini bekliyorum. Yumuşadıktan sonra bir kaba bir yemek kaşığı hindistan cevizi yağı, 4-5 damla nane yağı ekleyip karıştırıyorum. Önce diplere masaj yaparak uyguluyorum sonra da kalanını tüm saçıma uyguluyorum. Bu tarz maskeleri ne kadar çok bekletirseniz o kadar güzel sonuçlar alırsınız. Ben gece yatmadan önce yapıp saçıma havlu sarıp o şekilde uyuyorum. Haftada 2 kez uyguluyorum. Sabah uyandığımda yıkıyorum ve yumuşacık saçlar… Gerçekten 2 haftada aşırı derecede diplerim geldi ve şoktayım.

Duştan sonra saçlarımın yağlı kalmasından çok korkmuştum, kesinlikle o şekilde bir etkisi yok şampuanla gayet güzel temizleniyor saçtan.

Kullandığım ürünlerin Trendyol Linki

Bir cevap yazın