Procsin VS Eyüp Sabri Tuncer Saç Sirkesi

Procsin VS Eyüp Sabri Tuncer Saç Sirkesi

Selam… harika bir gün olsun! Bu hafta Gratis ve Watsons indirimlerinden çok güzel şeyler aldım. En sevdiğim saç bakım ürünlerinden biri saç sirkesi olduğu için ve düzenli kullandığımdan bu tarz bir yazı yazmak istedim. Procsin ve Eyüp Sabri Tuncer’in frambuazlı saç sirkesini karşılaştırıyorum. Keyifli okumalar 🙂

Procsin VS Eyüp Sabri Tuncer Saç Sirkesi
Procsin VS Eyüp Sabri Tuncer Saç Sirkesi

Gratis – Eyüp Sabri Tuncer Frambuazlı Saç Sirkesi Link

Gratis – Procsin Frambuazlı Saç Sirkesi Link

Saç Sirkesi Nasıl Kullanılır?

Duşta saçınızı şampuandan iyice arındırdıktan sonra tüm saçınıza dipten uca kadar saç sirkesini uyguluyorsunuz. 1-2 dakika kadar saç derinize masaj yaparak saçınızda beklettikten sonra güzelce duruluyorsunuz ve harika bir koku ile duştan çıkıyorsunuz.

Öncelikle fiyatlar yaklaşık olarak aynı ama Eyüp Sabri Tuncer’in ürün miktarı 500 ml, Procsin’in ise 250… sırf bu yüzden bile miktarı çok olanı tercih edebilirim.

Uygulama kapağı olarak Eyüp Sabri Tuncer’inki daha kolay ve işlevli bir kapak.

Ürünlerin kokularına baktığımızda ikisi de kendi başına güzel kokuyor fakat karşılaştırma yapmak gerekirse tabii ki yine Eyüp Sabri Tuncer’i tercih ederim. Hem daha fresh hem de daha kalıcı.

İki ürünün de aynı etkilerinden bahsetmem gerekirse; evet ikisi de saçın kolay taranmasını sağlıyor, kepekten arındırıyor. Saça parlaklık veriyor ve kopmaları kırılmaları önlüyor.

Ben normalde saçıma doğal elma sirkesi kullanıyorum, fakat kokusundan dolayı artık bu ürünlere dönüş yaptım.

Elma Sirkesi Nasıl Kullanılır?

Fiyat ve gramaj, koku kalıcılık açısından benim tekrar kullanmaya devam edeceğim ürün Eyüp Sabri Tuncer olacak. Paketlemesi de gerçekten harika, muhteşem bir ürün olmuş. Umarım sen de kullanır ve memnun kalırsın.

Trendyol Link

Bir cevap yazın