Birlikte Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatıyoruz!

Birlikte Hızlı ve Sağlıklı Saç Uzatıyoruz!

Helloo! Muhteşem bir hafta sonu diliyorum herkese. Bana son saç kestirmemden sonra yine saç uzatma perileri geldi biliyorsunuz. Bu sefer gerçekten kararlıyım saçlarımı hem doğal rengine bırakıyorum hem de sağlıklı ve olabildiğinde hızlı bir şekilde uzatıyorum. Tabii ki sarılarım uçlara geldikçe kırık aldırma ve toparlama işlemleri yapılacak. Bir süredir ogx biotin collagen kullanıyordum ve son zamanlarda saçlarımda çok fazla dökülmeye başladı. Ben de şampuanımı değiştirdim ve çok güzel bir saç yağı ile tanıştım.

Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Şampuan

Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Şampuan
Restorex Sağlıklı Uzama Etkili Şampuan

Çok uzun zamandır hep övülen ve bana tavsiye edilen şampuanlardan biridir kendisi. Sonunda bu markayla tanışma fırsatımız oldu. Saç uzatma konusunda birebir olduğu söylenen markadır kendisi. Hayatımda hep pahalı ürün güzel üründür algısı vardı, en azından bakım ürünleri konusunda biraz bu durumu aştım diyebiliriz. Şampuanın fiyatı gayet uygun. Saç dökülmem çok fazla artmıştı ve yalan yok gerçekten ilk kullanımdan itibaren dökülmemi azalttı. Ben saç kremi kullanmıyorum, buna rağmen duştan sonra taramakta zorlanmıyorum. Saçlarım hızlı yağlandığı için ben yağlı saçlar için olanını tercih ettim, siz kendi saç türünüze göre olanını tercih edebilirsiniz. Saçlarım çok fazla işlem görmüş olmasına rağmen bu şampuan saçlarımı yumuşacık yaptı. İçerisinde haraben olmayışı da benim için bir artı. Kokusu gayet güzel ve saçta kepek problemini de önlüyor.

Link

Restorex Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Onarıcı Bakım Yağı

Restorex Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Onarıcı Bakım Yağı
Restorex Sağlıklı Saç Uzatma Etkili Onarıcı Bakım Yağı

Saçlarım üst üste birkaç kez açıcı işlemi gördü ve daha sonrasında da benim yüzümden her gün ısıya maruz kaldığı için saçlarımı kuruttuktan sonra doğal olarak kabarıklık oluyor. Bunu da tabii ki elimdeki saç spreyi çözmüyor. Mutlaka bir saç yağı uygulamak gerekiyor. Saç yağında da önemli kriter kuruduktan sonra yağlıymış gibi bir görünüm bırakmaması. Bu kez saç yağımı değiştirip onu da restore alma kararı verdim. Evet riskliydi ama beklediğimden de iyi çıktı. Öncelikle kokusuna bayıldım pamuk şeker gibi kokuyor. Duştan sonra nemini aldığım saçlarıma komple uyguluyorum ve tarıyorum. Yapış yapış bir his bırakmıyor ve yağlı görünüm kalmıyor. Ertesi gün bile yumuşacık saçlarla güne devam ediyorum. Uzamaya etkisini de uzun vadede burada sizin için güncelleyeceğim

Link

Tabii ki bu spreyimi de kullanmayı bırakmadım, gerçekten bu üçlü sayesinde saçlarımı kısa bir sürede uzatacağıma inanıyorum. Tekrardan keyifli hafta sonları olsun, kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın