Sephora Ultra Glow Serum

sephora-ultra-glow-serum

Helloo… Cilt bakım rutinimin olmazsa olmaz parçası, demirbaşı olan serumum bitti ve yeni serum araştırmasına girecektim ki, uzun zamandır merak ettiğim bir ürün olduğu aklıma geldi. Merve Özkaynak’ın da bir dönem Sephora ile iş birliği yaptığı iki üründen biriydi, “Ultra Glow Serum“.

Ben bu ürünü üçlü set olarak satın aldım. Setin içerisinde Sephora Ultra Glow Serum, Sweet Vanilla Mum ( Hayatımda aldığım en muhteşem kokulu mum ve kalıcılığı minimum 3 gün diyebilirim. ) ve Roller vardı. Üründe %50 indirim vardı ve bu üçlü seti 128 TL’ye satın aldım. Şimdi tekrar kontrol ettiğimde bu setin bittiğine şahit olmuş oldum.

Sephora Ultra Glow Serum
Sephora Ultra Glow Serum

Sephora Ultra Glow Serum

Eveet, bu setin tabii ki de alınış amacı mum ya da roller değildi, serumdu. Ben bu serumu neden tercih ettim? Cildime günlük olarak hiçbir kapatıcı ürün kullanmıyorum. Görünüşümdeki tek hedefim tek renk cilt, nemli, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt. Sephora Ultra Glow Serum’un vaatleri de bu yönde olduğu için tercihimi bu üründe kullandım.

Ürün fazlasıyla yoğun olduğu için çok az miktarlarda damlatılarak roller ile iyice cilde yedirilmesi gerekiyor, aksi takdirde ürün miktarını arttırırsak ciltte sivilcelenmelere sebebiyet verebilir. Makyaj altına da birçok kullanan ve memnun kalan kişilerin yorumlarını okudum.

Ben bu ürünü her sabah temizleme jeliyle temizleyip, kuruladıktan sonra çok az bir miktarda cildime roller ile yediriyorum. Yüzde yapışkan his bırakmıyor ve kokusu gayet güzel. Ürün normal şartlarda da sabahları kullanılması önerilen bir ürün. Az miktarda kullanımda 5-6 ay kadar ürünün beni idare edeceğini düşünüyorum.

Sephora Ultra Glow Serum’u 28 gün düzenli bir şekilde uyguladıktan sonra; “cilt daha ışıltılı hale gelir, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümü azaltır.”

Selin Alan

TarzFikirler Editörü

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: