Farmasi DR.C Tuna Ürün İncelemesi

Farmasi DR.C Tuna Ürün İncelemesi

Se-laaaam! Pazar günlerine olan aşkım yine beni blog yazmak için bilgisayar başına oturtturdu. Dışarısı uzun süredir hayalini kurduğum şekilde; bembeyaz ve sessiz! Harika bir kar yağıyor ve seninle uzun zamandır muhteşem gözüken ve siyah nokta dan arınmış cildimin sırlarını paylaşmak için buradayım.

Bir ay kadar önce düzenli olarak kullanmaya başladığım birkaç ürün var şimdi tek tek onlardan bahsedicem, nereden aldığımı ve ne kadara aldığımı da ekleyeceğim. Ürünleri yüksek beklenti ile almamış olsam da çevremden aldığım tepkilere göre cildim fazlasıyla pürüzsüz, tertemiz ve parlak gözükmeye başlamış.

Farmasi Dr. C.Tuna Cilt Aydınlatıcı Peelingli Temizleyici

Siyah Nokta Temizleyicisi

Öncelikle temizleyicim bittiği için alışveriş yaparken peelingli bir temizleyici tercih ettim. Çünkü düzeltmem gereken problemim siyah noktalarımdı ve peelingli temizleyiciler benim için en etkili olanlarıdır. Bazen bazı peelingler cildim hassas olduğu için kızarıklık ve yanma yapabiliyor fakat bu üründe kesinlikle bu şekilde bir problem yaşamadım.

Hafif ıslattığım cildime ürünü tüm yüzüme uyguluyorum ve 3 dakika kadar cildimi peeling ile ovalıyorum. Ürünün rahatsız edici bir kokusu yok ve hassas cildimde hiçbir komplikasyon yaratmadı. Yağlı bir his bırakmıyor cildi derinlemesine temizliyor. Ilık suyla cildimi güzelce arındırıyorum ve kesinlikle havlu değil kağıt havlu ile kuruluyorum.

Ciltte pürüzsüzlük ve düzenli kullanımda cilt tonunu aydınlatıyor. Fiyatı fazlasıyla uygun ve tavsiye ettiğim bir ürün.

Farmasi Dr C.tuna Siyah Nokta Maskesi

Gelelim maskeye, uzun zamandır kil maskesi kullanıyordum fakat siyah noktalar için yıkanabilir maskelerden çok soyulabilir maskeler daha fazla etkili oluyor. Temizleyici alırken yine uygun fiyatlı bulduğum için bu ürünü de satın aldım.

Farmasi DR.C Tuna Ürün İncelemesi

Ben bu ürünü haftada bir ya da iki kez uyguladığım yoğun cilt bakım rutinimde kullanıyorum. Buhar banyosu, peeling, siyah nokta giderici ile siyah nokta temizliği ve son temizlik olarak siyah nokta maskesi.

Ürünü cildimin her yerine değil siyah noktaların yoğun olduğu bölgelere bolca uyguluyorum ki kolayca bir şekilde soyulsun. 30 dakika kadar bekletiyorum cildimde hiçbir şekilde yanma ve kızarıklık yapmıyor. Sonra maskeyi yavaşça söküyorum ve kalan parçaları da tonik ile temizliyorum.

Sonuç uygun fiyata parlak ve siyah noktalardan arınmış tertemiz bir cilt.

Yüz Kesesi

Yine haftada bir kullandığım mucizevi bir ürün. Hassasiyet nedeniyle çok sık kullanmamaya dikkat ediyorum. Ciltteki tüm ölü deriyi düzenli kullanımda atıyor. Ve maskeler bir yana kesinlikle ciltte pürüzsüzlüğe en çok yardımcı olan ürünlerden biri.

Cildime peeling ya da herhangi bir temizleyicimi uyguladıktan sonra peeling ile belirli bir miktar ovalıyorum. Sonrasında da durulayıp diğer aşamalara devam ediyorum.

Farması Çift Uçlu Siyah Nokta Giderici

Cildinizi tahriş etmemek için bu ürünü kesinlikle ya duştan sonra ya da yoğun uyguladığınız bir buhar maskesi sonrasında kullanmanızı tavsiye ederim. Siyah noktaları tırnaklarınızla sıktığınızda oluşan yaralarınız kalıcı olabilir ve iz bırakabilir. Bu ürünle çok rahat bir şekilde siyah noktalardan kurtulabilirsiniz ve hiçbir şekilde tahriş ve iz bırakmadan.

“Farmasi DR.C Tuna Ürün İncelemesi” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Siyah Nokta Nasıl Geçer ve Temizlenir? - TarzFikirler

Bir yanıt yazın