The Ordinary Ürün İncelemesi

The Ordinary Ürün İncelemesi

Se-lam! Bir süre burayı boşladım evet farkındayım… Seni bilmem ama bu durum yani buraya çok fazla vakit ayıramamak ve bir şeyler yazamamak beni gerçekten çok rahatsız ediyor. Buraya yazamasam da ürün denemekten ve cilt bakımı yapmaktan tabii ki vazgeçmiyorum. Cildinize çok güzel bakın, geleceğe en güzel yatırım. Bir süredir deneyimlediğim The Ordinary markasının iki serumundan bahsedicem bu yazımda, umarım keyif alırsın.

The Ordinary Ürün İncelemesi
The Ordinary Ürün İncelemesi

The Ordinary Aha&Bha Serum

Kendisi maske olarak kullanılan ve cildi soyarak yenilediği söylenen bir The Ordinary ürünü. Gerçekten kıvamını tanımlamam gerekirse kan gibi… Göz ve dudak çevresinden kesinlikle uzak tutmak gerekiyor. Haftada 2 defadan fazla kullanmak da pek tavsiye edilmiyor. Hassas ciltli olanlar için yani benim gibi haftada bir kez kullanmak yeterli olacaktır.

Ürünü cilde ince bir tabaka halinde uyguladıktan sonra 4-5 dakika kadar bekletip, soğuk su ile duruluyoruz. Ciltte karıncalanmalar oluyorsa anlayın ki ürün cildinize etki etmeye başladı bile. Ürün ilk kullanımdan itibaren özellikle burun ve t bölgesinde soyulmalar başladı.

Cilt yenilediğine bildiğim soyulduğu için şahit oldum fakat şimdilik siyah noktalarda ve gözenek küçültmedeki etkisine şahit olamadım. Düzenli kullanımda değişen etkilere göre tekrar yazımı güncelleyeceğim.

The Ordinary Caffeine Solution

Ürünün vaadi göz çevresinde koyu halkaları ve şişlikleri gidermek. Ben geç saatlere kadar çalıştığım için sabah uyandığımda göz altı torbalarım çok fazla belirgin oluyor ve bu durumdan rahatsız olduğum için bu ürünü satın aldım.

Sabah kalkıp yüzümü yıkadıktan sonra göz altıma küçük bir damla olarak uyguluyorum, üzerine günlük kullandığım nemlendiricimi sürüyorum. Göz altı şişliklerime ciddi şekilde iyi geliyor ürün bence vaatlerini fazlasıyla yerine getiriyor. Göz altındaki koyu halkaları da gözle görülür şekilde aydınlatıyor. Ürünü hem gece hem gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın