The Purest Solutions, Neler Aldım?

The Purest Solutions, Neler Aldım?

Helloo! Bu aralar öyle çok yoğunum ki burayı istemeden ihmal ediyorum ve üzgünüm. Çünkü blog yazmak benim için bir aşk ve ondan asla vazgeçmek ya da herhangi bir sebeple uzaklaşmak istemiyorum. Neyse bir iki duygusal cümleden sonra normale dönüyorum ve bu yazının içeriğinde ne var ondan bahsedeyim. Herkese önere önere bir hal olduğum The Purest Solutions markasından çok güzel bir alışveriş yaptım ve iki haftadır düzenli kullanıyorum. Neler aldım? Etkileri neler? Memnun muyum değil miyim? Gelin hep birlikte bakalım.

Bu arada ben ürünleri markanın kendi sitesinde daha uygun olduğu için oradan almayı tercih ettim.

The Purest Solutions Bha %2 Oil Control Toner

Tonikten başlayalım. Siyah nokta problemi yaşıyorum malum tabii kil maskesi ve tonik düzenli kullandığım için ileri düzeyde bir azalma yaşıyorum bu konuda. Siyah noktaları tam olarak bitirmek asla mümkün değil ama azaltmak gerçekten mümkün. Bu tonik ciltteki sebum dengesini sağlıyor ve siyah noktaların önlenmesini ve gözeneklerdeki makyaj kalıntıları, yağ ve kiri derinlemesine temizlemeyi hedef alıyor. Ürünü temizlenmiş cildimi havlu kağıt ile kuruladıktan sonra, makyaj pamuğuna 10 damla kadar damlatıp tüm yüzüme uyguluyorum. Karma ve yağlı ciltler için uygun bir ürün. Ben ürünü başta hem gündüz hem de gece uyguluyordum fakat gündüz kullanımına uygun değilmiş bunu öğrendikten sonra yalnızca gece uygulamaya başladım.

The Purest markasının bu toniği cildimde negatif bir etki yaratmadı şimdilik gayet memnunum. Kokusu başta bir tık gül suyuna benzediği için kötü gelmişti fakat ona da alıştım, şu an beni rahatsız etmiyor.

Ürün Linki

The Purest Solutions Cilt Bakım Serumu 30 ml Arbutin %2 + Hyaluronic Acid

Sıradaki ürün aydınlatıcı ve cilt tonu eşitleyici serum. Bunu tüm arkadaşlarıma önerip en son kendim aldım. Yazdan kalma güneş lekelerimden dolayı cildimde bir renk eşitsizliği hissettiğim için bu serumu aldım. Hamilelik lekesi, akne lekesi, yaşlılık ve güneş lekelerini hedef alan çok güzel bir serum. Kıvamı biraz koyu bir serum daha önceden kullandığım serumlara benzemiyor. Temiz cildime tonik uyguladıktan sonra birkaç damla şeklinde uygulayıp güzelce yediriyorum. Sabah akşam kullanıma uygun.

Başlarda biraz sivilce yaptı fakat sonrasında aynı şekilde onları kuruttu. Bunun dışında bir problem yaşamadım şimdilik gayet memnunum ve düzenli olarak kullanmaya devam edeceğim.

Ürün Linki

The Purest Solutions 24 Saat Etkili Günlük Yoğun Nemlendirici Bakım Kremi

Ve son olarak nemlendiricim bitmişti… Soğuk günler başladığı için iyi bir nemlendiriciye ihtiyacım vardı. Cildim aşırı hassas ve alerjik olduğu için bu tarz seçimlerde biraz zorlanıyorum açıkcası ve nemlendirici aşamasını çok önemsiyorum. Uzun araştırmalar sonucunda bu nemlendiriciyi sipariş ettim. Günlük nem ihtiyacımı çok güzel karşılıyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Tüm cilt tipleri için uygun. Sabah akşam düzenli olarak serumlardan sonra uyguluyorum ve tavsiye ederim.

Ürün Linki

“The Purest Solutions, Neler Aldım?” üzerine 2 yorum.

  1. Geri bildirim: Niacinamide Serum The Purest Solutions - TarzFikirler

  2. Geri bildirim: The Purest Solutions C Vitamini Serum - TarzFikirler

Bir cevap yazın