Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey Yorumlarım

Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey Yorumlarım

Helloooo! Hepimiz için harika bir hafta sonu olsun. Şu sıralar cilt bakımından çok saç bakımı ile kafayı bozmuş durumdayım. Saç spreyi benim için cilt bakımındaki tonik kadar önemlidir. Beni bir şekilde bir yerlerden takip ediyorsan daha önceden Urban Care markasının argan keratin serisini kullandığımı biliyordur. Şimdi ise saçlarımı uzatmak için bu özelliğe yönelik bir seriye geçiyorum yani “Biotin Caffeine” serisi.

Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey

Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey
Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey

Öncelikle ben ürünü Watsons’tan satın aldım. Başlığa tıklayarak Watsons linkine ulaşabilirsiniz. Yazımın sonuna da bu ürün dahil saç ve cilt bakımında kullandığım tüm ürünlerin Trendyol linkini paylaşacağım.

Öncelikle ben bu ürünü saçlarımı hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzatmak için satın aldım. Bu ürüne ek olarak da kullandığım şampuanımın içerisinde 20 damla kadar çam terementin yağı karıştırdım ve o şekilde kullanıyorum. İnternette bir çok platformda ürünün kokusunun çok rahatsız edildiği söylenmiş. Fakat ürünün bana göre kötü bir kokusu yok hatta benim hoşuma bile gitti diyebilirim.

Ürünün kullanımına gelirsek; ben duştan çıktıktan sonra nemini aldığım saçımın önce diplerine uygulayarak masaj yapıyorum. Bu masajı saç masaj aletiniz, tarağınız ya da tangle teezeriniz varsa onunla da yapabilirsiniz. Daha sonra da uçlarına sıkıyorum tüm saçıma yedirdikten sonra durulamadan ister kurutup isterseniz de kendi halinde kurumaya bırakarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

Ürün gayet güzel ve şampuanını da alıp kullanacağım mutlaka. Düzenli kullanımda saç dökülmesini azaltıyor ve bebek saçların uzamasına saçların gürleşmesine ve güçlenmesine yardımcı oluyor.

Saçlarını zahmetsiz, sağlıklı bir şekilde uzatmak isteyenler bu ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilir.

Trendyol Linkim

“Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey Yorumlarım” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Saç Uzatma Yöntemleri, Hızlı ve Sağlıklı - TarzFikirler

Bir cevap yazın