Urban Care Argan Oil & Keratin Serisi

Urban Care Argan Oil & Keratin Serisi

Hello… Ben yine burayı biraz boşladım, kafamın içerisinde buraya yazacak, seninle paylaşacak o kadar çok şeyim var kii… Bazen gerçekten birçok parçaya bölünerek yapmak istediğim her şeyi aynı anda yapabilmeyi çok isterdim. Biliyorsun ki geçtiğimiz hafta çok yorucu geçen bir Doğu Ekspresi tatilinden döndüm. Belki inanmayacaksın ama yorgunluğumu hala atamadım. Doğu ekspresi sonrası full time çalışıp hafta sonu yine mini bir İstanbul kaçamağı yapıldı. Bu hafta tüm yorgunluğumu hamama giderek atacağıma inanıyorum.Geliyorum asıl konuya, ben bir şey yaptım ve yine siyaha yakın saçlarımdan sarı saça döndüm. Tabii ki saçlarım yıpranmış ve hatta kopmuş oldu. Kuaför maskeleri tabii ki yetersiz kaldı. Doğu ekspresi öncesi saçlarıma kollajen bakımı yaptırdım. Ve tatil boyunca yıpranmış saçlarıma kullanmak için de Urban Care’in argan yağı içeren serisini tercih ettim.

Yıpranmış Saçlar İçin Urban Care Argan Oil Keratin Serisi

ARGAN OIL & KERATIN SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

Öncelikle şampuanından başlıyorum. Muhteşem bir kokusu var. Yoğun bir kıvamı var ve köpüren formda bir şampuan. Saçı yıkadıktan sonra yapış yapış ve yağlı bir his bırakmıyor. Asla taranmayan saçlarım için kremsiz halde bile fazlasıyla etkili olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

ARGAN OIL & KERATIN SAÇ BAKIM KREMİ ( Yıpranmış Saçlar )

Yıpranmış saçlarım için bir kremden en büyük beklentim elektriklenmeyi ve kabarmayı önlemesiydi. Bu krem bu konuda benim saçlarımda fazlasıyla başarılı oldu. Islak saçlarıma dipten uca kadar yedirip en az 3 dakika kadar bekletip, iyice arındırana kadar duruluyorum. Ve saçlarımı kuruttuktan sonra kabarma ve elektriklenmeden eser yok. Şampuanı gibi konsantre ve yoğun bir yapısı olduğu için uzun süre sizi idare edecek bir ürün ve fiyat performans açısından gayet memnun edici.

ARGAN OIL SIVI SAÇ BAKIM KREMİ ( Yıpranmış Saçlar )

En sevdiğim ürün bu oldu diyebilirim… Duştan sonra havluyla nemli kalacak şekilde saçlarımı kuruluyorum ve sonrasında sprey saç kremini çalkalayarak tüm saçıma uyguluyorum. Kokusu muhteşem ötesi ve tüm gün saçımda kalıyor. Durulanmaya gerek kalmadan saçlarınıza ürünü uyguladıktan sonra kurulayıp harika bir enerjiyle güne başlayabilirsiniz.

Umarım yazımı keyifle okumuşsundur ve sana bir katkı sağlamışımdır. Eğer senin de yıpranmış ya da kopmuş durumda olan saçların için bakım sırların varsa mail adresim üzerinden benimle paylaşabilirsen çok sevinirim.

“Urban Care Argan Oil & Keratin Serisi” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Urban Care Expert Biotin Caffeine Sprey Yorumlarım - TarzFikirler

Bir cevap yazın